Konkursā „Mana Latvija” uzvaras laurus plūc Jaunstrūžānu pamatskolas komanda

Publicēts 22.11.2016

15. novembrī, sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības proklamēšanas gadadienu, jau tradicionāli Rēzeknes novada pašvaldībā pulcējās Rēzeknes un Viļānu novada pamatskolēnu komandas, lai erudīcijas spēlē „Mana Latvija” noskaidrotu zinošāko un veiksmīgāko komandu. Šogad konkursā piedalījās 17 komandas, kas sacentās desmit konkursa kārtās, tostarp, pārbaudīja savas zināšanas par Latvijas vēsturi, kultūru un sportu, mēģināja noteikt latviešu rakstu zīmes un tautas tradīcijas, pēc ilustrācijām atpazina tautasdziesmas, kā arī aizpildīja Latvijas ģeogrāfisko “pasi”.

Apkopojot rezultātus, 3.vietu ar 76,5 punktiem izcīnīja Viļānu vidusskolas I komanda, dalītā 2. vietā ar 81,5 punktiem ierindojās Bērzgales pamatskolas un Nautrēnu vidusskolas komanda, savukārt 1. vietu ar 84 punktiem nopelnīja Jaunstrūžānu pamatskolas komanda Komandas sastāvā spēlēja: Ivars Razgalis, Žanete Piļka, Iļja Gruznovs, Iļja Jeršovs un Mārtiņš Komps; komandu sagatavoja skolotājs Andrejs Zahars.

FOTOGALERIJA

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0