Konkursā „Superpuika 2016” 2. vieta – Rihardam Teirumniekam

Publicēts 14.04.2016

9. aprīlī konkursa „Superpuika 2016” finālā godpilno 2. vietu ieguva Rihards Teirumnieks. Šogad konkurss noritēja jau 25. reizi. Iespēju piedalīties šī konkursa finālā bija izcīnījuši 10 puiši no visas Latvijas (trīs puiši no Latgales – Rihards Teirumnieks, Ivo Haritonovs un Kārlis Kviļūns). Šo puišu vidū arī Rēzeknes novada Audriņu pagastā dzīvojošai 13 gadīgais Rihards, kas mācās Rēzeknes sākumskolas 6. klasē.

Par konkursa „Superpuika 2016” 1. vietas ieguvēju kļuva Aleksandrs Jermolajevs, kurš tikai ar vienas sekundes starplaiku apsteidza Rihardu. Pirms rezultātu paziņošanas skatītāju grupā domas dalījās par 1.vietas ieguvēju, bet galīgo lēmumu paziņoja žūrijas pārstāvis.

Lai kļūtu par Superpuikām, konkursa dalībniekiem bija jāpierāda veiklība un izturība fizisko pārbaužu trasē, galdniecības uzdevumā jāuzmeistaro dekoratīvs gaismas ķermenis, kā arī jāļaujas fantāzijai un, izmantojot krāsas un otas, jārada abstrakta kompozīcija uz audekla par tēmu “ātrums” radošā uzdevuma laikā.

Konkursa finālu varēs redzēt Re:TV kanālā 2016. gada 30. aprīlī plkst. 22:00.

Informāciju sagatavoja: Dēzija Teirumnieka

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0