Aicina piedalīties konkursā par finansējuma piešķiršanu materiālās bāzes papildināšanai tehniskās jaunrades aktivitātēm

Publicēts 18.09.2015

Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvalde izsludina konkursu par finansējuma piešķiršanu materiālās bāzes papildināšanai tehniskās jaunrades aktivitātēm 2015. gadā. Konkursa mērķis ir atbalstīt bērnu un jauniešu aktivitātes un ieinteresētību tehniskās jaunrades jomā.Konkursā pieejamā budžeta ietvaros tiks atbalstīti 4-5 projekti. Pieprasītā summa nedrīkst būt lielāka kā 600,00 EUR.

Projekta iesniegšanas vieta – Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvalde (Atbrīvošanas aleja 95A, LV-4601, 3. kab.);

Projekta iesniegšanas datums – 5. oktobris (ieskaitot), plkst. 16:00. Projektu var iesniegt personīgi vai pa pastu (pasta zīmogs – 3. oktobris);

Nolikums

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0