Konkurss “Vai esi gudrāks par Paulīni?” Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolā

Publicēts 11.02.2015

Mūsu skolā katrs zin, ka Paulīne ir gudrākā meitene Jāņa Klīdzēja romānā “Cilvēka bērns”. Katru gadu, svinot Paulīnes vārda dienu, mēs rīkojam skolēnu erudīcijas konkursu “Vai esi gudrāks par Paulīni?” Šogad mūsu skola svinēs 120 gadu jubileju, tāpēc arī konkursa tēma bija –“ Mūsu skola”.

Konkursa popularitāte skolēnu vidū ar katru gadu pieaug, jo piedalīties tajā ir vienkārši un interesanti. Šogad konkursā piedalījās pat desmit komandas. Dalībnieki ir 4. – 9.klašu skolēni. Konkursā atkārtojām, cik jāsver skolēna somai, cik kausu sporta sacensībās jau ir ieguvusi mūsu skola, cik punkti ir skolas iekšējās kārtības noteikumos, kādā krāsā ir sienas vizuālās mākslas kabinetā u.c. Katra komanda varēja izmantot arī papildiespējas: zvans draugam (vai jautājums skolotājam), palīdzība no zāles, špikošana (var aizskriet paskatīties, kādā krāsā sienas vai pārskaitīt kausus…).

Šogad konkursā 3. vietu ieņēma 9.a klases komanda “Juziki”, 2. vietu – 8.a klases komanda “Žuļiki” un godpilno 1. vietu ieņēma 9.a klases komanda “Roltoni”.

Konkursa galvenā organizatore jau vairākus gadus ir direktora vietniece izglītības jomā Anita Cercene. Liels paldies skolotājai Anitai Cercenei par interesanto un izzinošo konkursu!

 

 

Anita Doroščonoka
Direktora vietniece audzināšanas jomā 

IMG_8812 IMG_8810 IMG_8805 IMG_8803 IMG_8811IMG_8814 IMG_8820 IMG_8822

 

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0