Kopīgiem spēkiem papildināti puķu stādījumi Griškānu bērnudārza teritorijā

Publicēts 06.10.2016

Saulainajā 29. septembra pievakarē Griškānu pirmsskolas izglītības iestādē (PII) valdīja liela rosība. Laikā, kad parasti bērnudārza teritorijā jau ir iestājies klusums, joprojām skanēja bērnu čalas. Kopā bija pulcējušies gandrīz visu audzēkņu ģimenes un skolotāji, lai kopējiem spēkiem veidotu puķu dobes.

Pašreiz bērnudārza teritorijā ir iekoptas trīs lielas puķu dobes, kurās zied krāšņas dālijas. Domājot par pavasari un nākamo vasaru, tika iestādītas narcises, tulpes, hiacintes, peonijas, lilijas, mārtiņrozes. Savas vietas stādījumos atrada arī miķelīši, krokusi un daudzgadīgie krūmi. Par stādāmo materiālu bija parūpējušās visas bērnudārza audzēkņu ģimenes. Agates Aleksānes vecmāmiņa Inta Visocka konsultēja ziedu izvietošanu stādīšanas laikā, lai tie augot justos labi un priecētu gan lielos, gan mazos bērnudārza apmeklētājus.

Darba gaisotnē valdīja ģimenes gars, jo pieaugušie lieliski tika galā ar uzticētajiem darbiem, un bērni ar aizrautību tiem palīdzēja. Ikviens, kurš piedalījās šajā kopīgajā akcijā, guva pozitīvas emocijas un prieku, kā arī gandarījumu par labi paveikto darbu. Pēc darba pabeigšanas vienojāmies kopējā maltītē un jauki pavadījām laiku.

Liels paldies visiem vecākiem par atsaucību un sadarbību!

Svetlana Klīdzēja, 
Griškānu PII vadītāja

DSC08685 DSC08709 DSC08720 DSC08745 DSC08682DSC08700

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0