Krosa skrējiens un nūjošanas festivāls Ančupānos

28.09.2016

Sports

Lai popularizētu skriešanu un nūjošanu kā veselīga dzīvesveida sastāvdaļu, kā arī lai noteiktu Rēzeknes novada, tuvākās un tālākās apkārtnes izturīgākos garo distanču skrējējus un nūjotājus, Rēzeknes novada Ančupānu meža teritorijā 2016. gada 1. oktobrī pl.12.00 norisināsies krosa skrējiens un nūjošanas festivāls, kurā četrās dažādās distancēs (12 km kross, 500 m bērnu distance, 1,6 km jauniešu distance un 5,6 km nūjošanas distance) tiks pārbaudīts dalībnieku atjautīgums, izveicība, spēks un ātrums.
Iepriekšēja pieteikšanās sacensībām pa e-pastu skmagnen@inbox.lv, norādot vārdu, uzvārdu un dzimšanas datus, izvēlēto distanci, vai sacensību dienā līdz pl.11.30.
Sīkāku informāciju par sacensību programmu, dalībnieku dalījumu grupās, kā arī dalības maksu skatīt nolikumā.
Sacensības organizē Rēzeknes novada pašvaldība sadarbībā ar sporta klubu "Magnen".
Jānis Šaudiņš,
Rēzeknes novada pašvaldības Jaunatnes lietu speciālists

Mob.: +371 259 22018
Sacensību nolikums