Labdarības akcija „Sirds siltums” Pušā

Publicēts 19.12.2017

Tuvojoties Ziemassvētkiem, Pušas biedrība ” Novus” no 4. līdz 15. decembrim organizēja labdarības akciju ”Sirds siltums”. Tajā tika aicināts sarūpēt dāvanas Rēzeknes bērnu sociālajam aprūpes centram, kurā dzīvo bērni no 2-18 gadu vecumam. Pateicoties Pušas cilvēku atbalstam, tika sarūpētas 25 dāvaniņas, kuras 17. decembrī Pušas biedrība ”Novus” biedri kopā ar mazajām rūķu meitenēm devās pasniegt centra bērniem.

Pušas biedrība ”Novus” vēlas no sirds pateikties par atbalstu Marijai Runtovskai, Mārītei Šadurskai, Sarmītei Butlerei, Jeļenai Šņukutei, Ilgai Nadžafovai un mazajām rūķu meitenēm Danielai, Artai, Amandai, kā arī ”Novus” biedriem. Bija patiess prieks būt kādu brītiņu kopā ar bērniem, iet jautrās rotaļās, pasniegt sarūpētās dāvanas un redzēt bērnu laimīgās actiņas. Noslēgumā, sirsnīgi pārrunājot ikdienas lietas, cienājāmies ar kūku un tēju.

Šajā svētku gaidīšanas laikā novēlam visiem Sirdssiltus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno 2018. gadu!

Dodot citiem, mēs saņemam pretī divkārt. Vairosim labestību ne tikai Ziemassvētku laikā, bet arī ikdienā!

Pušas biedrība „Novus”

20171215_183641 20171215_183704 (1)

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0