Labdarības koncerts Kaunatas pagasta senioriem “Sniegpārslas lidojums”

Publicēts 22.12.2014
Koncerts Kaunatas senioriem

Jau otro gadu pirmssvētku laikā Kaunatas vidusskolas 8.-9. klašu skolēni sadarbībā ar vecākiem un Tautas nama vadītāju Nelliju Vasiļjevu organizē Labdarības koncertu senioriem. Šogad tam tika dots nosaukums “Sniegpārslas lidojums”. Skolēni dāvināja jauku koncertu, kurā izskanēja klusas un mierīgas Ziemassvētku dziesmas, jauki dzejoļi, skaistas sniegpārsliņu dejas. Viesi tika iepriecināti ar muzikāliem skaņdarbiem skolēnu izpildījumā. Koncerta noslēgumā visi seniori saņēma dāvanas, kuras sarūpēja vietējās rokdarbnieces. Nobeigumā pasākuma apmeklētāji un dalībnieki tika cienāti ar tēju un skolēnu ceptajām piparkūkām. Paldies visiem, kuri atbalstīja, palīdzēja organizēt un piedalījās mūsu rīkotajā pasākumā! Gaišus un priecīgus Ziemassvētkus! Darbiem bagātu ikdienu, labu veselību, veiksmi un gaišu svētku prieku Jaunajā gadā!

 

Justīne Kablanova
9.a klases skolniece

Foto: Tamāra Kablanova un Janīna Kairiša

 

Koncerts Kaunatas senioriem  IMG_9282Koncerts Kaunatas senioriem Koncerts Kaunatas senioriem Koncerts Kaunatas senioriem

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0