Labdarības koncerts “With an open heart” Rēzeknē

Publicēts 17.05.2017

10. maijā Rēzeknes kultūras namā notika jauks labdarības koncerts “With an open heart”. Koncertu organizēja un vadīja Rēzeknes 2. vidusskolas skolēni, kuriem bija cēls mērķis – savākt ziedojumus smagi slimajiem bērniņiem, lai viņi varētu ārstēties, atlabt un būt veseli. Šajā koncertā piedalījās talantīgi un radoši skolēni no Rēzeknes skolām, tostarp arī divas audzēknes no Rēzeknes novada Audriņu pamatskolas — 4. klases skolnieces – skanīgo balsu īpašnieces – Milana Ovčinnikova un Elīna Melāne.

Paldies organizatoriem un atbalstītājiem, kā arī vecākiem, kuri palīdzēja, lai būtu šāds koncerts, kurš iepriecina, ar savāktajiem līdzekļiem, ne tikai bērnus, kuriem tas ir nepieciešams, bet arī tos, kuri apmeklēja un baudīja šo koncertu.

Audriņu pamatskolas skolotāja Dace Vasilevska

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0