Lāčplēša diena Audriņu pamatskolā

Publicēts 19.11.2014

Lāčplēša dienā visa Latvijas tauta godina savus varoņus – brīvības cīņu dalībniekus, pulcējoties Lāčplēša dienai veltītos piemiņas pasākumos un koncertos.

Arī Audriņu pamatskolā 11. novembrī skolas sporta zālē skolēni, skolotāji un vecāki pulcējās uz patriotiski sportisku pasākumu. Bija ieradušies viesi no Daugavpils – ielu vingrošanas kustības dalībnieki – Genādijs Petrovs, Aleksandrs Ivanovs un Aleksejs Jelisejevs. Pasākums sākās ar iepazīšanos un iesildīšanos, kuru novadīja puiši.

Pēc tam skolēni piedalījās jautrās stafetēs. Ātrākais un veiklākais izrādījās 5. klases skolnieks Vitālijs Bražats. Stafetes sagatavoja sporta skolotājs Edgars Jukna.

Pasākuma kulminācija bija viesu uzstāšanās. Bērni un pieaugušie bija pārsteigti par puišu stiprumu un izveicību. Arī daugavpilieši bija sagatavojušies un iesaistīja sacensībās visus skolēnus. Bērni saņēma gumijas rokassprādzes ar uzrakstu „Izaicini sevi! Izaicini citus! Spēka diena”.

Pasākuma beigās puiši labprāt atbildēja uz bērnu jautājumiem. Genādijs, Aleksejs un Aleksandrs saņēma pateicības rakstus par veselīga dzīvesveida popularizēšanu un saldas, garšīgas balvas.

Sandra Jeršova

SAM_0530SAM_0559SAM_0568SAM_0569SAM_0573SAM_0574SAM_0576SAM_0582SAM_0596

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0