Lai skaista un bagāta skolēnu vasara!

31.05.2017

Izglītība

Ir aizvadīts 2016./2017. mācību gads, un ir jau klāt ļoti gaidītais vasaras brīvlaiks. Tik gara vasaras brīvlaika skolēniem nav nekur pasaulē, tāpēc izmantosim īso vasaras laiku lietderīgi.
Ejiet mežā, staigājiet gar jūru, gar ezeriem, baudiet ūdens viļņu glāstus! Ļaujieties saules un vēja pieskārieniem! Izgaršojiet mūsu Latvijas zemenes, daudz, daudz saldējuma karstā laikā un izbaudiet jaukus tējas vakarus ar sev tuvajiem un mīļajiem cilvēkiem. Domājiet labas domas, dariet labus darbus, gūstiet labas emocijas no dabas, no padarītajiem darbiem!
Tik maz vajag smaidam
Satikt sievieti, kas bērniņu gaida. Pieskarties puķes vēsajam kātam. Aizmirst mājās ļaunu prātu. Kādā balsī saklausīt paldies. Aicināt pie galda. Atrast bērnības fotogrāfijas. Kaimiņu sētā ieraudzīt kāzu vijas. No nogurušām rokām ļaut paņemt nesamo. Dzirdēt: „Vai zini, kas tu man esi?”
Tik maz vajag smaidam. Bet pietrūkst. Nepietiek. Visi tik gaida. Un aizmirst- ne ņēmējam, bet devējam viss šajā pasaulē tiek. (Anda Līce)
Lai jums skaista un bagāta vasara!
Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes vārdā,
vadītājs Guntars Skudra
100 idejas DIY JutiesLabi.lv lielaks Bonifacija