Lasīšana – tie ir svētki!

Publicēts 12.03.2020

4 . martā Kaunatas pagasta 1 . bibliotēkā pulcējās lasīšanas veicināšanas programmas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2019” eksperti.

Pie tējas galda noritēja debates par izlasītajām grāmatām. Klātesošos ar dziesmām ģitāras pavadījumā izklaidēja Santa Viša-Gaisiņa.

“Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas” darbs vēl turpināsies. Tēviem, kuri kopā ar bērniem lasa grāmatas un piedalās Vecāku žūrijā, ir iespēja vinnēt loterijā teātru biļetes, žurnālu abonementus, bezmaksas ieeju visai ģimenei kādā muzejā, atpūtas parkā vai zinātnes centrā. Aktīvās mātes – lasītprieka vēstneses – Lielajos lasīšanas svētkos saņem dāvanā interesantas grāmatas.

Jau drīz vien varēs iepazīties ar šī gada grāmatu kolekciju.

Bibliotēkas vadītāja Regīna Kablanova

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0