Latgales atklātais 2015. gada komandu čempionāts

Publicēts 04.03.2015

28. februārī Dricānos startēja 2015. gada Latgales atklātais komandu čempionāts galda tenisā. Šajā čempionātā piedalījās astoņas komandas: Rēzeknes novada komanda, GTK ‘’Rebirs sports’’-Rēzekne, Preiļu novads, Jēkabpils SC- Jēkabpils, GTK ’’Daniela’’- Ilūkste, ‘’Konto Gulbene’’ – Gulbene,’’ Līvāni’’ – Līvānu novads, GTK ‘’Lagūna’’ – Alūksne. Rēzeknes novada komandā spēlē Juris Dikuļs, Juris Zeltiņš, Ivars Igaunis un Dainis Čudars. Sacensību 1. sabraukuma rezultāti atklāja līderus un tās komandas, kurām vēl vajag piestrādāt, lai gūtu labākus rezultātus. Par čempionāta līderiem izvirzījās divas komandas, „Rebirs sports” no Rēzeknes un Preiļu novada komanda, kuras nav zaudējušas vēl ne vienu punktu. Pašmāju komandai pagaidām neiet tik labi, jo pirmajā sabraukumā tā spēlēja ar turnīra stiprākajām komandām, tāpēc arī punktu nav tik daudz, kā gribējās. Otrais sabraukums notiks 2. maijā.

Jāatzīmē, ka šajā turnīrā notiks sešu vērtīgāko un labākā novada spēlētāja apbalvošana, tāpēc tiek sniegta informācija par katra spēlētāja sasniegumiem šajā čempionātā. Čempionāts notiks divos riņķos un četros sabraukumos. Turēsim īkšķus, lai mūsu komandai viss izdodas nākamajā sabraukumā.

Uz tikšanos maijā!

Bruno Losāns

Latgales_KČ_2015_individ_rādītāji
Latgales_KČ_2015_sacensību _tabula

IMG_20150228_143751 (1077 x 807)

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0