Latgales reģiona jaunieši piedalās unikālās biznesa spēlēs

Publicēts 27.02.2015

Lai nostiprinātu jauniešos pārliecību par sevi un attīstītu biznesa domāšanu, projekts „Esi līderis!”, sadarbojoties ar Rēzeknes novada pašvaldību, 2. martā, 12.00 organizē biznesa spēļu konkursu „Ceļš uz bagātību”. Konkursam pieteikušās 11 komandas no Latgales reģiona skolām. Spēles notiks Rēzeknes novada pašvaldības lielajā zālē, Atbrīvošanas alejā 95A, Rēzeknē.

Biznesa spēļu konkursa mērķis ir attīstīt jauniešu uzņēmējspējas, īpašu uzmanību pievēršot zināšanu praktiskai pielietošanai reālās biznesa situācijās, faktoru analīzei, lēmumu pieņemšanai, prasmēm plānot un domāt tālredzīgi, organizatoriskajām prasmēm.

Biznesa spēļu konkurss tiek rīkots reģionos, ar finālsacensībām Rīgā. Arī pagājušajā gadā biznesa spēļu konkursā piedalījās jaunieši no visas Latvijas. „Biznesa spēles dod iespēju īsā laika periodā izspēlēt konkrētas uzņēmējdarbības situācijas, kuras reālajā dzīvē notiek un attīstās daudz lēnāk, kā arī uzskatāmi redzēt un saprast pieļautās kļūdas, novērtēt kļūdu sekas, kurām reālajā dzīvē ir neatgriezenisks raksturs” uzskata Latvijas uzņēmējdarbības un menedžmenta akadēmijas direktore Ilze Beļinska.

Projekts „Esi līderis!” jau vairāk kā desmit gadus pulcē uzņēmīgākos, drosmīgākos, mērķtiecīgākos un atraktīvākos jauniešus Latvijā! Projekta mērķis ir veicināt skolēna zināšanu un prasmju apguvi, attieksmju un vērtību veidošanos, lai motivētu mūžizglītībai un apzinātai karjerai.

Linda Kindzule
projekta attīstības vadītāja Latvijā

 

 

Vairāk informācijas:

Latvijas Uzņēmējdarbības un menedžmenta akadēmija
Alberta iela 13, Rīga, LV-1010
Tālr. 67261182
www.esilideris.lv
info@esilideris.lv

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0