Latvijas Republikas proklamēšanas 98. gadadiena Bērzgalē

22.11.2016

Kultūra

18. novembra pēcpusdienā Bērzgales kultūras namā uz Latvijas Republikas proklamēšanas 98. gadadienas svinībām pulcējās kupls skaits bērzgaliešu un Bērzgales ciemiņu. Pirms pasākuma bija iespēja apskatīties fotoizstādi “Mūsu pagasta ļaudis”, kurā izmantoti foto no 2015. gada fotoplenērā iegūtajiem darbiem.
Svinību pirmajā daļā pagasta pārvaldes vadītājs Arvīds Dunskis sveica svētkos un sniedza pārskatu par gada laikā pagastā paveikto, par nākotnes iecerēm.
Šogad pagasta pārvaldes pateicības rakstus un piemiņas veltes ar Bērzgales simboliku saņēma gan uzņēmēji un jaunie lauksaimnieki, kuri sekmīgi saimnieko savās saimniecībās un uzņēmumos, gan pagasta pārvaldes iestādēs strādājošie, gan aktīvi un atsaucīgi bērzgalieši: Rasma Ģērmane, Ingemārs Kuzmins, Sergejs Čerņecovs, Nauris Barkāns, Ivars Kuzmins, Marija Daukste, Janīna Krešova, Guntra Kuzmina, Anita Turlaja, Oļegs Žukovs, Sandijs Adijāns, Evija Selecka, Liāna Selecka-Jones, Elita un Jānis Zvīdri, Alvis Spunders, Regīna Ločmele.
Svētku koncertā “Man dvēsele Latvijas pilna” uzstājās kultūras nama pašdarbības kolektīvi, skolas un pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņi. Paldies kolektīvu vadītājiem un pašdarbniekiem par ieguldīto darbu un enerģiju svētku koncerta tapšanā.
Vakara noslēgumā ikvienam bija iespēja atpūsties un kājas izlocīt svētku ballē.
Daila Ekimāne,
kultūras nama vadītāja