Latvijas Republikas proklamēšanas 98. gadadienas svinības Sakstagala pagasta pārvaldē

25.11.2016

Kultūra

Vēstures notikumi ir savirknējušies tā, ka Latvijas valsts gaišākie svētki tiek svinēti gada tumšākajā laikā, tāpēc šajā svinīgajā dienā visā Latvijā tiek aizdegtas svecītes un tiek izgaismota mūsu mīļā Valsts. Arī Sakstagala un Kantinieku pagasta pārvaldes ļaudis svinēja svētkus.
Pārvaldes vadītāja Olga Muravjova uzrunāja visus klātesošos svētkos un novēlēja visiem iedzīvotājiem labklājību ģimenēs un panākumus darbā. Ar Atzinības rakstiem tika godināti atsaucīgākie un čaklākie Kantinieku un Sakstagala pagasta cilvēki .
Svētku koncertā uzstājās vietējie pagasta pašdarbnieki – folkloras kopa “Kolnasāta”, sieviešu vokālais ansamblis un soliste Dace Deksne. Paldies visiem pašdarbniekiem par atbalstu pasākuma organizēšanā .
Ikviens dzimšanas brīdis ir zvaigznēs ierakstīts, kā cilvēkam tā arī Valstij. Dzimšanas dienu neizvēlas, bet to svin un gaviļnieku sumina – tā arī mēs šodien sveicām Latvijas Valsti svētkos. Bet kas tie par svētkiem bez tortes. Visi klātesošie tika cienāti ar garšīgu svētku torti, ko sarūpēja pagastu pārvaldes. Pēc mielošanās ar torti visi devās deju virpulī.

Inga Kindzule