Latvijas skolās popularizē putras ēšanu

Publicēts 29.09.2015

Šī gada 7. oktobrī no plkst.14.00 līdz plkst.15.00 Izglītības un zinātnes ministrijas Info centrā notiks Putras dienas ieskandināšana kopā ar mazajiem bērniem. Aicinām skolotājus apmeklēt šo pasākumu, jo tā būs iespēja smelties idejas Putras stundu un pasākumu organizēšanai skolās un pašvaldībās.

Putras paraugstundā ikviens varēs apgūt putras sakāmvārdus un uzzināt, kā ar tiem var bagātināt valodu, kā arī iepazīties ar interesantām putru pagatavošanas receptēm. Tāpat iegūt vērtīgu informāciju par graudaugiem un to lomu uzturā un mūsu veselības stiprināšanā.

10. oktobris ir Starptautiskā putras diena. Tai par godu jau trešo gadu Latvijā notiek Vislatvijas putras programma skolās. Pērn tajā piedalījās ap 70 000 1. – 8. klašu skolēni. Vairāk informācijas www.putrasprogramma.lv.

Jau no 28. septembra ikviena skola www.putrasprogramma.lv var piereģistrēties programmai un saņemt veicināšanas balvas. Putras programma skolās sāksies 9. oktobrī un ilgs līdz 8. novembrim.

Putras programmu Latvijā organizē AS “Rīgas Dzirnavnieks” ar partneriem – Valsts izglītības satura centru (VISC), Veselības ministriju un Slimību profilakses un kontroles centru (SPKC).

Dalību pieteikt pa tālruni 67226209 vai uz e-pastu info@izm.gov.lv līdz šā gada 6. oktobrim.

Laipni aicināti visi interesenti!

 

Ieva Strēle
Izglītības un zinātnes ministrijas 
Komunikācijas un dokumentu pārvaldības nodaļas
Konsultante

ieva.strele@izm.gov.lv

tālr.: 67047890

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0