Projekta „Latvijas skolas soma ” ietvaros Bērzgales pamatskolas skolēni apmeklē teātri

Publicēts 08.01.2019

Iniciatīvas „Latvijas skolas soma ” ietvaros Bērzgales pamatskolas 1. – 5. klašu skolēni un skolotāji 7. novembrī devās uz Rēzeknes pilsētas Nacionālo biedrību kultūras namu „Joriks”, lai noskatītos izrādi „Ezis, kas mīlēja slepeni” (tapusi pēc lietuviešu bērnu grāmatu autora Daiņa Šuķa stāsta motīviem) . Izrādes laikā skolēni sekoja līdzi trīs draugu smieklīgajiem atgadījumiem. Īpašu sajūsmu viņiem izraisīja aktieru prasme kādu notikumu pārvērst par jautru rotaļu, izmantojot mājās sastopamās mantas un apģērbu.

8. decembrī 6. – 9. klašu skolēni un klašu audzinātāji apmeklēja Rēzeknes teātra „Joriks” muzikālo uzvedumu „Raksti mani šovakar”. Izrādes laikā skolēni klausījās latviešu mūsdienu dzeju aktieru Karinas Lučiņinas, Māra Skroda un Rēzeknes mūzikas vidusskolas audzēkņu izpildījumā. Ar skaļu mūziku un dzeju piepildītais uzvedums katram skatītājam atstāja pozitīvas emocijas. Mājup skolēni devās pacilātā noskaņojumā, skandinot dziesmas un dzejoļus no šīs izrādes.

Arī turpmāk iespēju robežās turpināsim iepazīt Latvijas kultūras un dabas vērtības citās piedāvātajās darbības jomās.

Skolotāja Gunta Kopeika

Rēzeknes pilsētas Nacionālo biedrību kultūras nama „Joriks” publicitātes foto (Aleksandrs Lebeds)

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0