Latvijas Veselības nedēļa Lūznavas pagastā

Publicēts 13.06.2017

No 29. maija līdz 4. jūnijam Latvijas Veselības nedēļas ietvaros lūznavieši jau ceturto gadu pēc kārtas aktīvi darbojās dažādos sporta un veselības pasākumos: rīta rosmes skrējienos, Mamanet spēlē, velo-fotoorientēšanās, nūjošanas velobraucienos, zumbas un ārstnieciskās vingrošanas nodarbībās. Bērnu aizsardzības dienā (1. jūnijā), par spīti lietainajam laikam, ģimeņu un draugu komandas mērojās spēkiem mugursomas mešanā (“Atā, skola!”), frisbijā, kā arī citās atrakcijās un konkursos.

Kā tradīcija, tika rīkots velobrauciens uz Vertūkšnes ezeru, krastā velobraucējus gaidīja silta tēja un uz ugunskura ceptie cīsiņi, tika organizētas aktīvas spēles un konkursi. Prieks bija redzēt rēzekniešus velobraucēju vidū.

Jaunums lūznaviešiem bija velo-fotoorientēšanās. Sacensības uzdevums — bija jāatrod 12 dažādu veidu objekti Lūznavas ciemata teritorijā un jānofotografē tos. Katrs dalībnieks saņēma ciemata plānu (karti) un objektu bildes. Uzvarētāji tika apbalvoti ar medaļām, diplomiem un piemiņas balvām. 1. vietu izcīnīja skolnieks Māris Dembovskis, kurš, starp citu, Veselības nedēļas noslēgumā ieguva Latvijas Veselības nedēļas Lūznavā-2017 visaktīvākā dalībnieka titulu!

Visi dalībnieki un brīvprātīgie, kuri palīdzēja pasākumu rīkošanā, saņēma diplomus un pateicības, kā arī piemiņas balvas no Lūznavas pagasta pārvaldes.

Veselības nedēļa ir lieliska iespēja mudināt pagasta iedzīvotājus būt fiziski aktīviem, popularizēt veselīgu dzīvesveidu, atbalstīt amatieru sporta aktivitātes un lietderīgi pavadīt brīvo laiku.

Svetlana Mikanova,
Veselības nedēļas Lūznavā rīkotāja

Fotogalerija

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0