Lauku attīstības konsultantu pieņemšanas laiki Rēzeknes novada iedzīvotājiem

Publicēts 28.02.2017

Anastasija Saleniece (mob.t. 25645875; e-pasts: anastasja.saleniece@llkc.lv)

  • Nautrēnos pirmdienās plkst. 9.00 – 16.30, otrdienās plkst. 9.00 – 12.00
  • Strūžānos katra mēneša 1. trešdienā plkst. 8.00 – 12.00
  • Ilzeskalnā katra mēneša 2. trešdienā plkst. 8.30 – 12.00
  • Dricānos katra mēneša 3. trešdienā plkst. 8.30 – 12.00

Anita Dzene (mob.t. 26571714, e – pasts: anita.dzene@llkc.lv)

  • Bērzgales pagasta iedzīvotāji tiks pieņemti Rēzeknē, Dārzu ielā 7a, 303.kabinetā, katra mēneša 3. trešdienā plkst. 8.30 – 12.00

Ilona Melne (mob.t. 28625588, e – pasts: ilona.melne@llkc.lv)

  • Vērēmu, Griškānu un Ozolmuižas pagasta iedzīvotāji tiks pieņemti Rēzeknē, Dārzu ielā 7a, 306.kabinetā katra mēneša 1. trešdienā no plkst.8.00 – 12.00

Vija Isajeva (mob.t. 26157521, e – pasts: vija.isajeva@llkc.lv)

  • Gorņicā katra mēneša 2. pirmdienā plkst.8.30 – 9.45
  • Kruķos katra mēneša 2. pirmdienā plkst.10.00 – 12.00
  • Gorņicā katra mēneša 2. otrdienā plkst.8.30 – 9.45
  • Vecružinā katra mēneša 2. otrdienā plkst.10.00 – 12.00
  • Maltā trešdienās plkst. 8.00 – 17.00
  • Lūznavas pagasta iedzīvotāji tiks pieņemti Maltā trešdienās no plkst.8.00 – 17.00, Feimaņos katra mēneša 2. piektdienā plkst. 8.30 – 12.00

Rita Baranovska (mob.t. 29324609, e – pasts: rita.baranovska@llkc.lv)

  • Sakstagalā katra mēneša 3. pirmdienā plkst. 8.30 – 12.00
  • Kantinieku pagasta iedzīvotāji tiks pieņemti Sakstagalā katra mēneša 3. pirmdienā plkst. 8.30 – 12.00

Valija Jekimova (mob.t. 28373688, e – pasts: valija.jekimova@llkc.lv)

  • Pušā katra mēneša 3. pirmdienā plkst.8.30 – 12.00
  • Mākoņkalnā katra mēneša 3. otrdienā plkst. 9.00 – 11.00
  • Kaunatā katra mēneša 3. otrdienā plkst. 11.30 — 13.00
  • Stoļerovas, Ozolaines un Čornajas pagasta iedzīvotāji tiks pieņemti Rēzeknē, Dārzu ielā 7a, 303.kabinetā katra mēneša 4. otrdienā plkst. 8.30 – 12.00

Uldis Andrejevs (mob.t. 27885686, e – pasts: uldis.andrejevs@llkc.lv)

  • Nagļos katra mēneša 1. trešdienā plkst.8.30 – 12.00
  • Gaigalavā katra mēneša 3. trešdienā plkst.8.30 – 12.00
  • Rikavā katra mēneša 3. otrdienā plkst.9.00 – 12.00
  • Audriņu un Lendžu pagasta iedzīvotāji tiks pieņemti Rēzeknē, Dārzu ielā 7a, 303.kabinetā katra mēneša 3. ceturtdienā plkst.8.00 – 12.00