Lauku brīvdienu māja “Žubītes”

Publicēts 05.05.2014

Adrese: Bērzgales pagasts
Tālrunis: +371 29 110 333
E-pasts: dainis@svece.lv
Mājas lapa: www.brivdienaslaukos.lv
Vietas: 4+2

Īss apraksts: Žubītes” ir brīvdienu māja ar visām ērtībām klusā vietā laukos starp Meirānu un Siemeņa ezeru.

Guļbūves ēka ir 95% ekoloģiska celtne divos stāvos, kur pirmajā stāvā ir virtuve/atpūtas zona ar kamīnu, dušu, saunu, un otrajā stāvā ir divas divvietīgās guļamistabas un caurstaigājama atpūtas telpa ar skaistu skatu uz ezeru un ar iespēju izvietot papildus guļvietas.

Apmēram 100 metru attālajā Siemeņa ezerā, var makšķerēt no laipas un, ja netraucē ūdensrozes – arī peldēties. 350 m attālumā atrodas Meirānu ezers (114.7 ha) ar lēzenu un smilšainu krastu, ar lielisku pludmali.

Vairāk informācijas: http://www.brivdienaslaukos.lv/

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0