Lauku tūrisma maršruts – Pleskavas apgabals – Latgales reģions

Ilgums: 5 dienas
Maršruta garums: 789 km Latvijas pusē, 205 km Krievijas pusē
Maršruta objektu skaits Latvijā - 33; Krievijā – 6
Lai parādītu viesiem mūsu novadu daudzveidīgo tūrisma piedāvājumu, izveidots maršruts „Lauku labumi Latgalē un Pleskavas apgabalā ”, kas apvieno vairāk kā 30 lauku tūrisma objektus. Ceļotājam atliek vien no plašā piedāvājuma klāsta izvēlēties sev interesējošos.
Lauku sētās var apskatīt dažādus mājdzīvniekus, nobaudīt tradicionālus latgaliešu ēdienus no pašu saimniecībā ražotiem produktiem, kā arī apmeklēt mini zoodārzu ar dažādiem punduršķirņu dzīvniekiem un eksotiskām putnu šķirnēm. Iespējams iepazīties ar bišu dzīves noslēpumiem, degustēt un iegādāties dažādu ziedu medu, paciemoties ikgadējos ievārījuma svētkos, kādā saimniecībā apskatīt daiļdārzu, iepazīties ar mājas vīna tapšanas tehnoloģijām, nodegustēt un iegādāties mājas vīnus. Ceļojuma laikā ir iespēja, izmēģināt savus spēkus zirga vadīšanā, sajūtot, cik labi ir zirga mugurā, bet vakarā - ļauties lauku pirtiņas burvībai.
Aicinām ceļojumā, kur var iepazīties ar skatāmiem, ēdamiem, dzeramiem, dancojamiem lauku labumiem!
Lauku tūrisma maršrutsНазвание маршрута – СЕЛЬСКИЕ ДАРЫ В ЛАТГАЛИИ И В ПСКОВСКОЙ
ОБЛАСТИ
Продолжительность – 5 дней
Длина маршрута: 789 км на латвийской стороне, 205 км на российской стороне
Количество объектов маршрута в Латвии – 33; в России – 6
Для того чтобы показать гостям разнообразие туристическиого предложения, создан маршрут „Lauku labumi Latgalē un Pleskavas apgabalā” („Сельские дары в Латгалии и в Псковской области”), который объединяет более чем 30 объектов сельского туризма. Путешественникам остается лишь выбрать для себя более интересный из большого количества предложенных.
В сельских подворьях можно посмотреть различных домашних животных, попробовать на вкус традиционные латгальские блюда из продуктов местного производства, а также посетить мини-зоопарк с различными карликовыми животными и экзотическими породами птиц. Можно узнать секреты пчелиной семьи, продегустировать и приобрести мёд разноцветья, погостить на ежегодном празднике варенья, в одном из хозяйств осмотреть красивый сад, ознакомиться с технологиями приготовления домашнего вина, продегустировать и приобрести домашнее вино.
Во время путешествия можно попробовать свои силы в управлении лошадью, почувствовать, как хорошо прогуляться верхом на лошади, а вечером понежиться в деревенской баньке.
 Route name: LAUKU LABUMI LATGALĒ UN PLESKAVAS APGABALĀ
Duration: 5 days
Length: 789 km in Latvia, 205 km in Russia
The number of objects: Latvia - 33; Russia – 6
The route „Lauku labumi Latgalē un Pleskavas apgabalā ” joins more than 30 rural tourism objects in Latgale and Pskov district. The traveller has only to choose from a wide range of offers. One can see domestic animals, try traditional home-made latgalian dishes, as well as to visit mini zoo with different exotic birds and dwaft-animals. It is possible to taste and buy different flower honey and jam; join a folk group show, try home-made vine. While travelling do use the opportunity to ride the horse or visit sauna.