Lendžu pagasta jauniešu deju kolektīvam „Ūdzeņa” 15 gadi

Publicēts 23.10.2018

Sestdien, 20. oktobrī savu 15 gadu dzimšanas dienu svinējām mēs, jauniešu tautas deju kolektīvs „Ūdzeņa” no Lendžiem. Parasti ar dejošanu priecējam citus, bet šoreiz nolēmām, ka ir jāpriecājas pašiem, tādēļ uz neformālu pasākumu uzaicinājām ciemos savus draugus – jauniešu tautas deju kolektīvus no Rēzeknes deju apriņķa, mūsu pašu vidējās paaudzes deju kolektīvu „Ūdzeņa” un bijušos dejotājus, kas šo kolektīva 15 gadu pastāvēšanas laikā jau sanācis krietns pulciņš.

Plkst. 20.00 satikāmies Lendžu KN, lai kopā ar tautas deju kolektīviem no Feimaņiem, Strūžāniem, Gaigalavas, Dricāniem, Kaunatas, Nautrēniem un Lendžiem smietos un priecātos visas nakts garumā. Kolektīvi bija ļoti centušies, sarūpējot gan sveicienus, gan dāvanas. Piemēram, „Dzieti” no Strūžāniem mums veltīja pašu veidotu dziesmu „Kad jums vairs nebūs piecpadsmit”, vidējās paaudzes deju kolektīvs „Ūdzeņa” no Lendžiem kārtīgi visus apdziedāja. Apsveikumos bija gan dejas, gan iespēja izveidot mūsu vadītājas Sintijas Gailumas portretu, daudz siltu un iedvesmojošu vārdu. Liels, liels paldies par sveicieniem un kopā būšanas prieku!

Kā jau dzimšanas dienā pienākas – cienājāmies arī ar saldiem kliņģeriem un šampanieti. Uzspēlējām arī vienu spēli jeb veco labo dejošanu ar slotu, kas visus kārtīgi iesildīja turpmākajam vakaram, jo plkst. 22.00 sākās balle, kuru spēlēja Māris Leidums. Jau ar pirmo dziesmu uz deju grīdas īsti nebija brīvas vietas. Dejojām jautros mūzikas ritmos, dziedot līdzi iemīļotākajām dziesmām līdz pašam rītam.

Aptuveni pusnaktī bija nevis simtgades, bet piecpadsmitgades loterija, kurā bija iespējams tikt pie dejotājiem ļoti svarīgām lietām, piemēram, kurpju smēres un sarkanas lūpukrāsas. Absolūti neplānoti viena no vakara pieprasītākajām aktivitātēm bija paliela izmēra tetovējumu līmēšana. Bijušais „Ūdzeņas” dejotājs Dainis tos sākotnēji vinnēja loterijā, bet pieprasījums bija tik liels, ka viņa balva ātri beidzās, tomēr operatīvi tika nodrošināti papildus tetovējumi.

Vēlējāmies, lai ciemiņiem ir iespēja mūs iepazīt nedaudz vairāk, tāpēc visa vakara garumā bija iespējams aplūkot nelielu bilžu izstādi par to, kādas profesijas, amatus un uzņēmumus pārstāvam. Jāatzīst, ka esam patiešām ļoti dažādi, bet mīlestība pret deju ir tas, kas mūs vieno.

Mūsuprāt, pasākums izdevās varen lielisks, tādēļ liels paldies ikvienam, kurš piedalījās tā tapšanā un atbrauca ciemos! Sirdi vēl joprojām silda foto, kas tika uzņemti fotostūrītī ar dazādiem atribūtiem un plakātiem, kā arī atmiņas par piedzīvoto visa vakara garumā. Esam laimīgi par tik foršu dzimšanas dienu lieliskākajā kompānijā!

JDK „Ūdzeņa” kolektīva vārdā,
dejotāja Daina Leščinska

IMG_4248IMG_4243IMG_4439 IMG_4510 IMG_4256 IMG_4261 IMG_4266 IMG_4274 IMG_4331 IMG_4348 IMG_4377IMG_4453 Udzenja

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0