Lielā talka Audriņu pamatskolā

Publicēts 02.05.2019

Šogad daba ir pamodusies necerēti agri, skaistajā Lieldienu laikā, kad zied pirmās narcises, plaukst bērzi, ir aktivizējušies arī lielie dabas draugi un palīgi. Prieks, ka sarosās arī skolēni. Tāpat tas notiek arī Audriņu pamatskolā. Kā teicis Rainis: “Ir katram roka jāpieliek, lai lielais darbs uz priekšu tiek!” Arī mazās rokas un rociņas čakli strādāja, lai skolas apkārtne ir skaista, nogrāba vecās lapas, salasīja koku kritalas, parūpējās par izmētāto atkritumu savākšanu. Kopā ar skolotājiem un tehnisko personālu skolēni ne vien čakli strādāja, bet arī pārrunāja par to, kā rūpēties par dabu, par to, kādi noteikumi jāievēro atpūšoties ārā. Un tā pagāja talkas laiks un ar prieku var skatīties uz sakopto kalniņu pie ūdenstorņa, teritoriju ap skolu, sportlaukumu.

Vēl viens labais darbiņš, kas tika realizēts talkas laikā, ir putnu būrīšu uzlikšana skolas teritorijā. Jaunās mājvietas putni varēs atrast gan kokos pie sportlaukuma, skolas teritorijā un priecināt ar savām dziesmām gan skolēnus, gan bērnudārzniekus. Vecāko klašu skolēni ļoti ieinteresēti piedalījās šajā pasākumā, gan izgatavojot būrīšus, gan pieliekot tos uz kokiem.

Talkas noslēgumā visi talkas dalībnieki tika uzcienāti ar garšīgām pusdienām, un drosmīgās 8. klases meitenes pat atklāja peldēšanās sezonu.

Visi pasākuma dalībnieki apsolīja arī ikdienā rūpēties par apkārtējo vidi.

Audriņu pamatskolas skolotāja Dace Vasiļjeva

Foto Dace Vasiļevska

IMG-20190426-WA0009 IMG-20190429-WA0002

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0