Lieldienu prieks Ozolmuižas senioriem

Publicēts 09.04.2018

Laika posmā no 29. marta līdz 6. aprīlim Ozolmuižas pagasta Bērnu un jauniešu centrs piedalījās labdarības akcijā ar mērķi sveikt Lieldienās vientuļos seniorus. Sarūpētās dāvanas un jauniešu gatavotās vēlējumu kartiņas tika pasniegtas 24 personām.
Lieldienas ir atmodas un prieka svētki, tāpēc arī mēs dodoties ciemos centāmies labvēlīgi noskaņot katru senioru. Iepriecināti bijām arī mēs! Braucot uz Rēzeknes novada veco ļaužu pansionātu “Pilcene”, kārtējo reizi sveicām Juriju Vjalkinu. Dziļi pārsteidza tas, ka Vjalkina kungs bija sagatavojis dāvanas arī mums. Mūsu bērnu un jauniešu centram tika uzdāvinātas rokdarbu gleznas.
Tā ir svarīga dzīves atziņa Ozolmuižas pagasta bērniem un jauniešiem , jo darot labu, pretī saņem pozitīvas emocijas.

Raksts un foto Agnese Scemeleva    

Capture_seniori2Capture_seniori

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0