Liepu pamatskolas audzēkņi devās uz Rīgu sagaidīt Latvijas dzimšanas dienu

Publicēts 22.11.2018

Maltas vidusskolas sociālo zinību metodiskajai komisijai pagājušajā mācību gadā tika ieplānots brauciens uz Rīgu, uz Latvijas simtgades svinībām – kā dāvana skolas centīgākajiem skolēniem. Tā kā Liepu pamatskola ir Maltas vidusskolas struktūrvienība, tad šāda iespēja tika sniegta arī desmit mūsu skolas aktīvākajiem skolēniem.

Visos galvaspilsētas nostūros noritēja īpaši pasākumi, kurus apskatīt devāmies arī mēs. Apmeklējām vairākus objektus festivāla “Staro Rīga” ietvaros. Patriotiskās noskaņās savas fasādes izgaismoja Latvijas Nacionālā bibliotēka, Rīgas pils, Latvijas Banka un citas institūcijas.

Ļaužu pārpildītajā krastmalā gaidījām lielo simtgades salūtu un gaismas uzvedumu “Saules mūžs”, kuru noskatīties ieradās ap simts tūkstošu cilvēku. Visi klātesošie vienojās patriotismā, dziedot Latvijas valsts himnu. Krāšņā priekšnesuma noslēgumu visi sagaidījām ar ovācijām.

Pateicamies Maltas vidusskolas administrācijai, Maltas un Ozolaines pagasta pārvaldēm par iespēju piedalīties un kļūt par šī vēsturiski unikālā notikuma dalībniekiem.

Liepu pamatskolas skolotāja Nellija Kotebo

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0