Lietus kanalizācijas kolektora izbūve no “Daina 150” līdz “Daina 132”, Pleikšņos, Ozolaines pagasts, Rēzeknes novads

Iepirkuma identifikācijas numurs: OPP 2014/19
Pasūtītāja nosaukums un adrese: Rēzeknes novada pašvaldības Ozolaines pagasta pārvalde, Bekši, Ozolaines pagasts, Rēzeknes novads, LV-4633
Iepirkuma priekšmets: Lietus kanalizācijas kolektora izbūve no “Daina 150” līdz “Daina 132”, Pleikšņos Ozolaines pagasts, Rēzeknes novads. CPV kods: 45233200-1 (dažādi ceļu seguma būvdarbi).
Iepirkuma izpildes vieta: Pleikšņi, Ozolaines pagasts, Rēzeknes novads.
Iepirkuma izpildes termiņš: 14 dienas no iepirkuma līguma noslēgšanas brīža.
Piedāvājumus iesniegt: Pretendenti piedāvājumus var iesniegt līdz 2014.gada 17.oktobrim plkst.16-00 Rēzeknes novada pašvaldības Ozolaines pagasta pārvaldē, Bekši, Ozolaines pagasts, Rēzeknes novads, LV-4633, personīgi vai atsūtot pa pastu. Pasta sūtījumam jābūt nogādātam šajā punktā noradītajā adresē līdz augstākminētajam termiņam. Piedāvājums, kas iesniegts pēc minētā termiņa, netiks pieņemts vai neatvērts tiks nosūtīts pa pastu iesniedzējam.
Iepirkuma instrukcija