Lūznavas bibliotēkai – skaista mājvieta

Publicēts 16.07.2015

Kopš jūlija sākuma Lūznavas pagasta bibliotēka turpina apkalpot savus lietotājus izremontētās, labiekārtotās telpās. Abonementa telpa un lasītāju zāle tagad ir plašas un gaišas, ar skaistām sienām, grīdām, baltiem griestiem un labu apgaismojumu. Arī paši mazākie apmeklētāji varēs justies ērti un mājīgi bērnu istabā, kur skaisti un saulaini nokrāsota grīda.

Paldies Lūznavas pagasta pārvaldes vadībai un visiem, kuri šeit ieguldījuši savu darbu: SIA “Rivald” darbu vadītājam Vitoldam Ritiņam un darbiniekiem Vjačeslavam Lesčinskim un Sergejam Roslovam. Darbinieki godam izpildījuši savu darbu: strādāja godprātīgi, akurāti un kvalitatīvi.

Cilvēkiem patīk viss, kas ir jauns un skaists. Tagad šajā skaistajā vietā strādāsim ar prieku, gaidīsim un laipni uzņemsim katru, kurš te iegriežas.

Nadežda Tarasova, 
Lūznavas pagasta bibliotēkas vadītāja

IMG_3307IMG_3305

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0