Lūznavas muižā skanēs ģitārista Kaspara Zemīša svētku programma

Publicēts 20.11.2015

13. decembrī divos koncertos plkst. 12.00 un 15.00 Lūznavas muižas Sarkanajā zālē būs baudāma virtuozā ģitārista Kaspara Zemīša svētku laika koncertprogramma “Gaidīšanas svētki”. Programmā izskanēs dažāda mūzika klasiskās ģitāras izpildījumā — klasiskās ģitārmūzikas pērles, latviešu komponistu skaņdarbu pārlikumi, kā arī paša Kaspara oriģinālskaņdarbi, taču, kā jau pirmssvētku laikā, varēs ļauties arī Ziemassvētku mūzikas skaņām.

Kaspars Zemītis ir viens no izcilākajiem akustiskās ģitāras meistariem Latvijā. Viņš ir daudzpusīgs un pieprasīts mūziķis, kas muzicē dažādos žanros un sastāvos, savu radošo darbību mērot nu jau vairāk kā 20 gadu garumā. Bijis leģendārās grupas “Time After Time” dalībnieks, spēlē pavadījumu dziedātājiem Intaram Busulim, Lindai Leen, Renāram Kauperam un citiem, kā arī uzstājas kopā ar Latvijas Radio kori un Valsts Akadēmisko kori “Latvija”.

 Plašāk par mūziķi: www.kasparszemitis.lv.

Ģitārmūzikas koncerts ir turpinājums Lūznavas muižas mūzikas pasākumu programmai, kurā līdz šim izskanējuši dažāda stila koncerti no senās mūzikas līdz mūsdienu džezam. Mūzikas programma plaši un daudzveidīgi tiks turpināta arī 2016. gadā.

Ierašanās uz 13. decembra koncertiem stundu pirms koncertu sākuma. Ieejas maksa 4,00 €. Vietas uz koncertu jārezervē, zvanot +371 29390701, biļetes nopērkamas pirms koncerta Lūznavas muižā. Lūznavas muižas adrese: Pils iela 8, Lūznavas pagasts, Rēzeknes novads. Stundu pirms koncerta un starpbrīdī viesiem būs iespēja baudīt “Pērtnieku” gardumus maksas bufetē.

Rēzeknes novada Lūznavas muižā interesentu apskatei tiek piedāvātas arī trīs jaunas izstādes – sadarbībā ar Polijas vēstniecību Latvijā apskatāma poļu fotogrāfu izstāde, bet divu Latgalē dzimušu mākslinieču – Silvas Linartes un Izabellas Krolles – darbu ekspozīcijas piedāvā Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs.

Pasākumu organizē: Lūznavas muiža sadarbībā ar Lūznavas pagasta pārvaldi, atbalsta Rēzeknes novada pašvaldība.

Video: https://youtu.be/DvFftRLdvog

Plašāka informācija: Iveta Balčūne, Lūznavas muižas pārvaldniece,
E-pasts: muiza@luznava.lv, tālr.: +371 29390701
http://facebook.com/luznavasmuiza

OstasSkati053P1697 (936 x 1404)

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0