Lūznavas muižas Sarkanajā zālē notiks Džeza trio koncerts

13.10.2015

Kultūra

Mūzikas un mākslas sezona Lūznavas muižā turpinās - jau 18. oktobrī klausītāji varēs izbaudīt džeza mūzikas koncertu. Koncertā uzstāsies Džeza trio -- Evilena Protektore (vokāls), Dāvis Bindemanis (klavieres), Toms Lipskis (kontrabass). Programmā - džeza mūzikas klasika no 20. gadsimta 20. un 30. gadiem līdz pat mūsdienām (Džordžs Geršvins, Nets Kings Kols, Džo Zavinuls). Sarkanās zāles skanīgums un omulība, jauno mūziķu aizrautība, krāsainie džeza ritmi sola emocionāli muzikālu pārdzīvojumu.
Koncerta sākums plkst. 15.00, taču klausītāji tiek gaidīti jau no 14.00, jo būs iespēja nobaudīt "Pērtnieku" gardumus maksas bufetē. Pasākumu organizē Lūznavas muiža sadarbībā ar Lūznavas pagasta pārvaldi, atbalsta Rēzeknes novada pašvaldība.
Ieejas maksa koncertā 2 eiro, vietas nepieciešams iepriekš rezervēt pa tālruni 29390701.
Papildus informācija par mūziķiem:
Evilena Protektore - džeza dziedātāja, kura šobrīd studē džeza vokālu Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā. Piedalījusies festivālos: "Pori Jazz" (Somija), "Limassol Jazz" (Kipra), "Live in Blue Bay" (Ukraina), konkursos: "Riga Jazz Stage" 3. vietas ieguvēja; 2. vieta starptautiskajā džeza vokālistu konkursā "Nomme Jazz" (Igaunija) un Grand Prix ieguvēja konkursā "Jazz Voices 2014" (Lietuva). Koncertējusi kopā ar Ingu Bērziņu (Latvija), Serg Junior Robinson (Lielbritānija), Tommaso Troncon (Itālija), Fil Straughan (ASV), Andreas Stefanou (Kipra), Andreas Rodostenos (Kipra), Nicolas Tryphonos (Kipra), Leonid Nesterov (Kipra), Tie Pereira (Brazīlija), Aviv Kohen (Izraēla), Gilad Abro (Izraēla), Anne Geertsen (DK), Onur Mulayim (TR), Gianmarco Tommai (IT), Federico Santoni (IT), K-Trio (Nīderlande), Ori Dakari (Izraēla) un vairākiem citiem.
Dāvis Bindemanis - Jāzepa Vītola Mūzikas akadēmijas džeza nodaļas absolvents (pedagogs Madars Kalniņš). Muzicējis dažādos muzikālos sastāvos: Almost Famous, Bunch of Gentleman un Beātes Zviedres trio. Piedalījies Rīgas Ritmu showcase 2015, iegūstot atzinību Londonas mūzikas aģentu vidū. Sadarbojies ar muzikālajām apvienībām Rīgas Gospel Choir, Framest un Amber. Mūziķim ir gūta pieredze internacionālajā orķestrī Traveling Youth Orchestra 2013. gadā.
Toms Lipskis - studē Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā džeza kontrabasa spēli. Sadarbojies ar Jelgavas Bigbendu, Latvijas radio bigbendu, koncertējis kopā ar grupu Framest, Daumantu Kalniņu, Ievu Kerēvicu, Raimondu Paulu, kā arī ar ārzemju mūziķiem Gianni Gagliardi (Spānija), Dominique Eade un Alan Haris (ASV). Piedalījies vairākos nozīmīgos festivālos - Turku Jazz; Rīgas Ritmi, Saulkrasti Jazz; 17th Muhu Future Music Festival. Sniedzis koncertus Igaunijā, Somijā, Vācijā, Anglijā, Polijā, Krievijā, Ķīnā.
Dzeza_trio (820 x 1157)