Mācības augu aizsardzības jomā

Publicēts 27.02.2017

Vai jūs interesē, kā pareizi lietot augu aizsardzības līdzekļus? Kādi ir kultūraugiem kaitīgie organismi – kā tos atpazīt un ar kādām metodēm ierobežot? Kā aizpildīt augu aizsardzības līdzekļu reģistrācijas žurnālu? Par šiem un daudziem citiem ar augu aizsardzību saistītiem jautājumiem varēs uzzināt mācībās, ko rīko SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Rēzeknes konsultāciju birojs Rēzeknē Dārzu ielā 7a.

Apliecības iegūšana 2. reģistrācijas klases profesionālo augu aizsardzības līdzekļu lietošanā. Apmācības notiks 4 dienas – sākums 14.03.2017. plkst. 10:00.

Apliecību derīguma termiņa pagarināšana 2. reģistrācijas klases profesionālo augu aizsardzības līdzekļu lietošanā. Apmācības notiks 28.03.2017. un 30.03.2017. plkst. 9:00 (2 atsevišķas grupas, katra mācās 1 dienu).

Pamata apmācības augu aizsardzības līdzekļu lietošanas operatoru apliecību iegūšanai (var lietot augu aizsardzības līdzekļus, nevar iegādāties). Mācības notiks vienu dienu 04.04.2017. plkst. 10:00. Šajā dienā paredzēts kārtot arī eksāmenu.

Sīkāka informācija par visām mācībām un obligāta pieteikšanās tām, zvanot SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Rēzeknes konsultāciju biroja augkopības konsultantei Anitai Dzenei, mob. 26571714, vai rakstot uz e-pastu anita.dzene@llkc.lv

 

Pamata apmācība augu aizsardzības līdzekļu lietošanas operatoru apliecību iegūšanai
Pamatapmācības 2. reģistrācijas klases profesionālo augu aizsardzības līdzekļu lietotāju apliecību iegūšanai
Zināšanu atjaunošana 2. reģistrācijas klases profesionālo augu aizsardzības līdzekļu lietotāju apliecību pārreģistrēšanai

 

 

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0