Mājražotāju un amatnieku tirdziņš “Lobs lobam” notiks 19. janvārī

Publicēts 16.01.2017

19. janvārī no pl. 10.00 līdz 13.00 Rēzeknes novada pašvaldības foajē notiks ikmēneša vietējo mājražotāju un amatnieku tirdziņš “Lobs lobam”. Kā ierasts, piedāvājumā būs piena produkti, gaļa, dārzeņi un augļi, medus, kūpinātas zivis, dažāda veida garšvielas. Tāpat varēs iegādāties dažādus adījumus, tamborējumus, rotaslietas un citus rokdarbus.

Vietējo zemnieku, mājražotāju un amatnieku atbalstam lauku labumu tirdziņš Rēzeknes novada pašvaldībā notiek jau trešo gadu, un ir kļuvis par labu tradīciju, ko katra mēneša trešajā ceturtdienā iecienījuši gan pircēji, gan pārdevēji.

Nāciet paši un aiciniet līdzi arī citus!

Anita Matisane,
Nodibinājuma “Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā” vecākā konsultante
mob. +371 29678406
learn@rezeknesnovads.lv

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0