Mākoņkalnā noslēdzās jauniešu nometne “Mēs dzimtajā novadā”

Publicēts 15.08.2019

Mākoņkalna pagastā no 22. jūlija – 26. jūlijam tika īstenots Rēzeknes novada atbalstītais nometņu un neformālo apmācību projekts ”Mēs dzimtajā novadā “. Nometnē piedalījās 15 jaunieši vecuma grupā no 11 līdz 20 gadiem.

Nedēļas gaitā jauniešiem tika organizētas nodarbības par tēmu – biznesa iespējas dzimtajā Rēzeknes novadā, kā arī atklātais dialogs ar vieslektori – Rēzeknes novada pašvaldības izglītības – uzņēmējdarbības kontaktpunktu speciālisti Maiju Hartmani.

Jaunieši sagatavoja fotoizstādi, paši veica fotogrāfiju atlasi, izdruku un noformējumu. Radošajā darbnīcā tika izgatavoti foto rāmīši plānotajai izstādei.

Pagasta bērniem bija unikāla iespēja apmeklēt Zemessardzes 36. kaujas atbalsta bataljonu. Katrs jaunietis varēja uzdot jautājumus par militāro karjeru Latvijas armijā, kā arī mēģināt nokārtot Latvijas armijas karavīra normatīvus.

Velobrauciena Lipuški – Maltečkas upe – Lipuški laikā mēs pārbaudījām gribas spēku un izturību. Bija arī tik gaidītais pārgājiens līdz Malukštai ar nakšņošanu. Jauniešiem bija lieliska iespēja kopīgi gatavot vakariņas, spēlēt aktīvās spēles svaigā gaisā un sildīties pie ugunskura.

Kopā ar jauniešiem pavadītais laiks bija lietderīgs un saturīgs.

Brīvā laika pavadīšanas centra “Strops” vadītāja Jekaterina Itkača

 

IMG_6421IMG_6417IMG_6436

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0