Mākoņkalna pagasta jaunieši īsteno Fantāziju sapnī

Publicēts 03.07.2018

Mākoņkalna pagastā pie brīvā laika pavadīšanas centra “Strops” tika realizēts projekts “Fantāziju sapnī!”. Projekta pamatideja bija sniegt iespēju Mākoņkalna pagasta jauniešiem lietderīgi pavadīt brīvo laiku neformālā atmosfērā, iegūstot jaunas zināšanas un prasmes celtniecības un vizuālās mākslas jomā, izpaust savas emocijas, jo māksla ļauj cilvēkiem darboties radoši un attīstīties. Tika izveidota ugunskura vieta, jauna augu dobe, kas izceļas ar formu un krāsu kontrastiem, atjaunota vecā puķu dobe, kā arī uzcelts mini pilskalns.

Viss ieplānotais darbs tika paveikts. Pasākumā ar interesi piedalījās dažāda vecuma cilvēki, lai uzlabotu sava pagasta tēlu un ieguldītu tajā kādu daļiņu no sevis.

 

 

Brīvā laika pavadīšanas centra “Strops” vadītāja Līga Kalve

Pils1Pils3 Pils2

 

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0