Mākslas un garšu festivāls “Mākslas pikniks” – mākslas baudījums un radītprieks

Publicēts 24.07.2019

Rēzeknes Novada dienas izskanēja 21. jūlijā ar Mākslas pikniku Lūznavas muižā. “Mākslas pikniks 2019. Mākslu un garšu festivāls” jau ceturto gadu radīja fantastisku sajūtu, kur savijās māksla, daba, kulinārijas baudas, mūzika, deja, kino, cirks un vēl, un vēl! Kopā radīšanā un būšanā šogad vienojās vairāk nekā 4500 viesu (Rēzeknes novada Tūrisma informācijas centra dati).

“Mākslas piknika” saturu īstenoja 100 radošie mākslinieki, mūziķi no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Brazīlijas, ASV, Vācijas, Francijas), jaunuzņēmumi un sadarbības partneri, bet piknika gaišo noskaņu papildināja rokdarbnieces ar tamborētajiem, adītajiem karodziņiem – Albīna, Jekaterina, Ingrīda, Inga S., Svetlana, Marija, Staņislava, Anna, Ineta, Ilona, Karīna, Milāna, Ilona, Laura, Inga L. un Zigrīda.

Liels paldies Maltas pagastu apvienības Lūznavas, Ozolaines, Feimaņu, Maltas, Pušas, Silmalas pagastu piesaistītajiem darbiniekiem un brīvprātīgajiem – Lailai, Ligitai, Diānai S., Karīnai, Diānai Z., Adrianai, Ksenijai, Agatei, Alesjai, Amandai, Sintijai Elizabetei, Jūlijai, Laurai, Aigaram, Sanitai, Dagnei, Ievai, Marikai, Jānim, Stanislavam, Jekaterinai, Marijai, Annai Elīzai, Ingai, Katrīnai, Betijai Elīzai, Renātei, Esterei, Kristiānai, Elīzai, kuri kopā ar Intu Buli un Lūznavas muižas mūzām veiksmīgi līdzdarbojās notikuma norisē.

Liels paldies par finansiālo atbalstu notikuma veiksmīgā īstenošanā Rēzeknes novada pašvaldībai, British Council Latvia, Valsts kultūrkapitāla fondam, VKKF Latgales kultūras programmai.

Inga Žirgule,
Lūznavas muižas kultūras projektu vadītāja
Tālr.:+371 29473700
E-pasts: inga.zirgule@gmail.com, muiza@luznava.lv

http://facebook.com/luznavasmuiza

Foto: Dagnija Bernāne

Fotogalerija

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0