Maltā izstāstīts Valentīndienas stāsts “Ar mīlestības pinekļiem”

Publicēts 19.02.2019

15. februārī Maltas kultūras namā izskanēja koncerts – stāsts “Ar mīlestības pinekļiem”, ko izstāstīja amatierteātra aktieri – Regīna Pranča, Silvija Smirnova, Karolīna Viļčinska, Elīna Prusaka, Imants Tučs, koris “Madariņa”, Kristīne Zeltiņa, Dace Viša, Normunds Štekels, ansamblis “Liepas”, ansamblis “Kalinuška”, Silmalas deju grupa “I-Deja”.

Kā jau Valentīndienas pasākumā – viss bija par mīlestību. Par to, kā lai atrod to otro, savējo, dvēseles radinieku šai pasaulē. Ļauties savai intuīcijai, vai doties meklēt palīdzību, lai ieskatītos nākotnē? Ja jums rodas vēlēšanās noskatīties šo stāstu un uzzināt, pie kāda secinājuma nonāca stāsta galvenais varonis, tad aiciniet ciemos! Mēs jums to labprāt izstāstīsim. Bet visiem dalībniekiem saku milzīgu paldies!

Elīna Prusaka
Maltas kultūras nama vadītāja

IMG_7757 IMG_7772 IMG_7784 IMG_7798 IMG_7818 IMG_7835 IMG_7841 IMG_7847 IMG_7859 IMG_7860

Foto: Ingūna Grumolde

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0