Maltā norisinājās sadraudzības pasākums “Draugubols”

Publicēts 16.02.2017

Šī gada 10.februārī Maltas daudzfunkcionālajā zālē otro gadu pēc kārtas norisinājās sadraudzības pasākums „Draugubols”, kurā tika spēlēts visā novadā iecinīts sporta veids – volejbols, kuru organizēja Maltas vidusskolas skolēnu pašpārvalde kopā ar Rēzeknes novada jaunatnes lietu speciālistu Jāni Šaudiņu. „Draugubola” mērķis bija veicināt jauniešu iepazīšanos un sadraudzēšanos savā starpā, sporta popularizēšana jaunatnes vidū, kā arī interesanta un lietderīga jauniešu brīvā laika pavadīšana. taču galvenā pasākuma doma slēpās skolu savstarpējā sadraudzībā un sadarbībā, jo tikai komandas gars spēj apvienot cilvēkus, kuri agrāk, iespējams, bija pretinieki, bet tagad cīnījās vienā laukuma pusē.

Sacensībās notika 8 jauktās komandās, kurās piedalījās skolēni no trīs Rēzeknes novada vidusskolām: Kaunatas vidusskolas, Nautrēnu vidusskolas un Maltas vidusskolas. Jaukto komandu sadraudzības sacensībās 3.vietu ieguva komanda ar nosaukumu ”AUSAIŅI” (Nikita Kopmanis, Lina Keisele, Egita Ūdre, Armands Ivulāns, Everita Nizina), 2.vietu izpelnījās komanda „SPORTSMENI” (Karīna Semjonova, Rihards Antonovs, Sanita Kuzminska, Anna Tripane, Oskars Ivulāns), bet godalgoto 1.vietu izcīnija komanda ar nosakumu „SPĀKS” (Jānis Ziediņš, Una Kancāne, Ērika Peļņa, Ruslans Belakurovs, Amanda Lele, Artis Zvīdris).

Vakara noslēgumā notika dažādas citas sadraudzības aktivitātes, kuras vēl vairāk stiprināja sadraudzību starp skolām: dejas, konkursi, pasēdēšana ar groziņiem. Šajā vakara daļā piedalījās ne tikai paši spēlētāji, bet arī līdzi atbraukušie līdzjutēji.

Kopumā “Draugubols” atstāja lieliskus iespaidus gan organizētājiem, gan dalībniekiem. Tā visiem bija lieliska pieredze, kuru visi velētos atkārtot arī nākamgad, jau trešajās „Draugubola” sacensībās.

Maltas vidusskolas pašpārvalde

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0