Maltā noskaidroti finālisti Latvijas Basketbola savienības organizētajā pirmklasnieku projektā „Sportland pirmie soļi basketbolā”

Publicēts 24.01.2018

Sacensības “Sportland pirmie soļi basketbolā” Latvijas Jaunatnes basketbola līga sadarbībā ar sporta apģērbu un inventāra tirgotājiem „Sportland” rīko jau ceturto gadu. Pēc Rēzeknes novada pašvaldības Bērnu-jaunatnes sporta skolas uzaicinājuma, šogad Latvijas Basketbola savienības pārstāvji viesojās arī Maltā.

17. janvārī (trešdien) viens no septiņiem plānotajiem pusfināliem notika Maltas daudzfunkcionālajā zālē. Maltas pusfināla posmam pieteicās 17 komandas. Kopskaitā 250 skolēnu.

Maltā ciemojās skolēni no Jēkabpils, Krāslavas, Pļaviņu novada, Krustpils un Daugavpils novadu skolām. Savukārt laukuma saimnieki, maltēnieši, komandu skaita ziņā bija vairākumā. Pirmos basketbola soļus izmēģināja arī Dricānu, Liepu, Maltas speciālās, Sakstagala, Feimaņu pamatskolu mazie sportot gribētāji.

Pirms sacensībām notika iesildīšanās vingrinājumi, pēc kuriem sekoja 10 stafetes ar basketbola elementiem.

Lielajā Latvijas finālā iekļuva Dricānu vidusskolas komanda “Driču pirmie soļi”, Daugavpils 12. vidusskolas “Tīģerīši” un divas Krāslavas pamatskolas komandas – “Fiksīši” un “Zibsnis”.

Noslēgumā visi dalībnieki dāvanā saņēma basketbola bumbas un suvenīrus no Latvijas Basketbola savienības.

Vēl pusfināla posmi janvārī un februārī notiks Rugājos, Bauskā, Talsos, Saldū, Siguldā un Rīgā. Fināls norisināsies 27. februārī Rīgā, O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolā.

Fināla uzvarētāji iegūs iespēju doties ekskursijā uz Liepāju un satikties ar Kristapu Porziņģi.1.-3. vietas ieguvējiem būs iespēja apmeklēt Latvijas valstsvienības treniņu un satikt spēlētājus. Visas klases, kas piedalīsies finālā, saņems balvā basketbola inventāru.

Paldies visiem, kas atbalstīja un organizēja šos basketbola svētkus pašiem mazākajiem sportot gribētājiem!

Fotogalerija

Rēzeknes novada BJSS sporta speciālists
Arnita Poiša

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0