Maltā notika sadraudzības sacensības “Draugubols”

Publicēts 06.02.2018

Maltas daudzfunkcionālajā zālē trešo gadu pēc kārtas norisinājās Rēzeknes novada vidusskolēnu sadraudzības sacensības “Draugubols”. Uz sacensībām 26. janvārī bija ieradušies 60 novada aktīvākie vidusskolēni no piecām skolām: Nautrēnu vidusskolas, Kaunatas vidusskolas, Tiskādu vidusskolas, Rēzeknes Tehnikuma un, protams, no Maltas vidusskolas.

Pasākuma mērķis bija jauniešu iepazīšanās un sadraudzēšanās savā starpā, sporta popularizēšana jaunatnes vidū, kā arī interesanta un lietderīga jauniešu brīvā laika pavadīšana, tāpēc jaunieši tika sadalīti 10 jauktās komandās, lai kopīgi neierastā vidē uzspēlētu volejbolu un rastu sev jaunus draugus. Jāteic, ka konkurence šogad bija ļoti sīva, dalībnieku azarts un prasme strādāt jaunos apstākļos ir manāmi auguši, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem. Nospēlējot vienu spēli, dalībnieki tā vien steidzās pie galvenā tiesneša galdiņa, lai uzzinātu, kad norisināsies viņu nākamā spēle. Sacensības notika līdz pat plkst. 21.00. Galu galā tika noskaidroti godalgoto vietu uzvarētāji – 3. vietu izcīnīja komanda «Melnie vilki» (Jolanta Bačkure, Agris Ralfs Šķesters, Eduards Cveks, Eduards Vigups, Anna Tripane, Marika Smirnova), 2. vietu ieguva komanda «Dream Team» (Enija Kuzminska, Līna Šlapakova, Nikita Bašmakovs, Oskars Ivulāns, Ermīns Potašs, Katrīna Beļaka) bet zelta medaļas izcīnīja komanda «Fēnikss» (Darja Šnevele, Ruslans Belokurovs, Armands Prančs, Lauris Lelis, Viktorija Žukova, Ieva Paškeviča).

Vakara noslēgumā notika diskotēka un mierīga pasēdēšana pie galdiņiem ar līdzi paņemtiem groziņiem, kā arī, protams, sarunas ar jaunajiem draugiem un nebeidzamie “selfiji”.

Kopumā “Draugubols” atstāja lielisku iespaidu gan organizētājiem, gan dalībniekiem. Maltas vidusskolas skolēnu pašpārvalde vēlas pateikties rakstā minētajām skolām un Rēzeknes novada jaunatnes lietu speciālistam Jānim Šaudiņam, kurš palīdzēja un atbalstīja pasākuma rīkošanā. Draudzībai starp skolām ir vienots spēks! Gaidīsim nākamgad tikpat lielu jauniešu atsaucību!

 

Aija Lapkovska,
Maltas vidusskolas skolēnu pašpārvaldes pārstāve

IMG-20180201-WA0012 IMG-20180201-WA0014 IMG-20180201-WA0015 IMG-20180201-WA0036 IMG-20180201-WA0064 IMG-20180201-WA0068

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0