Maltā notiks Sporta vakars

Publicēts 01.08.2017

Ceturtdien, 3. augustā, Maltas daudzfunkcionālajā zālē notiks Sporta vakars, kurā vīriešu un sieviešu komandas bez vecuma ierobežojuma aicinātas pārbaudīt spēkus un noskaidrot labākos strītbola sacensībās (komandās ne vairāk kā 4 cilvēki) un florbola sacensībās (komandās ne vairāk kā 4 cilvēki). Pulcēšanās un reģistrācija Maltas daudzfunkcionālajā zālē no pulksten 16.00. Komandas sacensībām var pieteikties arī iepriekš, zvanot pa tālruni 20223135 (Māris).

Godalgotām vietām būs balvas no kebabnīcas “Ausmeņa kebabs”, kā arī sacensību organizatoriem – biedrības “Austrumlatvijas radošo iniciatīvu centrs”.

Sacensību dienā tiks nodrošināts bezmaksas autobuss Rēzekne – Malta – Rēzekne (izbraukšana no Rēzeknes kultūras nama (Brāļu Skrindu iela 3) pulksten 16.00).

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0