Maltas “Dzīpariņš” Ziemassvētkus gaidot

Publicēts 17.12.2015

Spožā svētku rotā visas Maltas pirmsskolas izglītības iestādes “Dzīpariņš” grupiņas ar nepacietību gaida Ziemassvētku brīnumu. Gan bērni, gan vecāki nopietni gatavojas šim pasākumam. Jau mēneša sākumā vienojāmies, ka tiks organizēts Sniegavīru salidojums, kurā visi pašgatavotie sniegavīri tiksies 21.decembrī. Ļoti daudzi sniegavīri ir laicīgi ieradušies uz pasākumu un ieņēmuši labākās vietas, bet pārējie vēl pošas. Paldies visiem par atsaucību šī pasākuma organizēšanā!

Vēl Ziemassvētku priekšvakarā var skatīt Ziemassvētku kartiņu izstādi “Aizgājušo gadu sentiments”. Senākā no izstādē redzamajām kartiņām iespiesta 1959. gadā. Tagad apsveikuma kartiņas pārsvarā saņemam internetā, bet vēl nepavisam tik sen pirms Jaunā gada un Ziemassvētkiem pastkastītes bija pārpildītas ar roku rakstītām, tipogrāfiski iespiestām vai pašdarinātām apsveikuma kartiņām. Neaizmirsīsim šo jauko tradīciju, nosūtīt apsveikuma kartiņu radiem, draugiem un paziņām. Varbūt saņemtā apsveikuma kartiņa radīs neatkārtojamo svētku un brīnuma atmosfēru, un pēc daudziem gadiem, aplūkojot saņemto apsveikumu, atcerēsimies svētku dienas noskaņu.

Izstādes var apskatīt iestādes telpās katru darba dienu no pl. 7.00 līdz 18.00.

Priecīgus Ziemassvētkus! Labām domām un patīkamiem notikumiem bagātu jauno gadu!

Maltas pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja Regīna Pranča

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0