Maltas džiu- džitsu kluba dalībnieki piedalījās sacensībās Liepājā

Publicēts 07.05.2019

4. maijā Liepājā norisinājās Latvijas džiu-džitsu federācijas rīkotās sacensības “Starptautiskā Budo nometne Latvija 2019”, kas notika Liepājas Olimpiskajā centrā. Šajās sacensībās piedalījās arī Maltas džiu- džitsu kluba dalībnieki trenera Viktora Kostina vadībā. Internacionālajās džiu- džitsu sacensībās piedalījās 45 dalībnieki, bet no Rēzeknes novada Maltas devās astoņi kluba biedri, no kuriem katrā sava vecuma grupā tika izcīnītas trīs sudraba medaļas, to ieguvēji ir Gabriella Smane, Einārs Ņukša un Rolands Golubevs.

Sveicam Sofiju Tereskinu, kura veiksmīgi nokārtoja kvalifikācijas eksāmenu un ieguva Dan-ho melno jostu. Paldies visiem dalībniekiem un viņu vecākiem par izturību un atbalstu, kā arī izsakām pateicību trenerim Viktoram Kostinam par ieguldīto darbu un par to, ka ik dienu padara mūsu bērnus stiprākus, veiklākus un izturīgākus.

Ikviens, kurš grib iepazīt sevi, attīstīt savu personību caur cīņu tradīcijām, gūt pieredzi un iemācīties aizsargāt sevi, tiek aicināts mūsu pulkā. Džiu- džitsu klubs Maltā, kā arī Rēzeknē uzņem bērnus no 3 gadu vecuma, pieaugušos bez vecuma ierobežojuma. Piedalīties iesācēju grupās var jebkurš – sieviete vai vīrietis, bērns vai pusaudzis bez iepriekšējās pieredzes vai ar pieredzi (tālrunis uzziņām 25449828). Gaidīsim ikvienu!

 

Maltas džiu- džitsu dalībnieku vecāku vārdā
Ilga Marejeva

IMG-20190507-WA0000 IMG-20190507-WA0002

 

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0