Maltas jaunieši gūst pozitīvus iespaidus par Rēzeknes Augstskolu

Publicēts 07.07.2014
Maltas jaunieši Rēzeknes Augstskolā

30. jūnijā Rēzeknes Augstskolā (RA) ciemojās Maltas Bērnu un jauniešu centra apmeklētāji. 15 jauniešiem bija iespēja iepazīties ar augstskolu, tās piedāvātajām studiju programmām, kā arī iesaistīties izzinošās aktivitātēs. Pasākums notika RA studiju korpusā Atbrīvošanas alejā 115. Lai atraktīvā veidā sniegtu informāciju par Rēzeknes Augstskolu, plašu programmu bija sagatavojuši „Rēzeknes Augstskolas absolventu asociācijas” jaunieši: Jekaterina Melihova, Skaidrīte Mūrniece, Agita Bīriņa, kuri iesaistīti atbalsta pasākumā „Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā”, kā arī Rēzeknes 2. vidusskolas skolniece Jūlija Vasiļjeva, kas šobrīd biedrībā gūst prasmes skolēnu nodarbinātības programmā.

Jauniešiem tika prezentēta RA, studiju programmas, ārpusstudiju aktivitāšu iespējas, ciemiņiem tika piedāvāts iejusties četru fakultāšu studentu lomās, izpildot atraktīvos, mākslinieciskos un sportiskus uzdevumus. Visvairāk jauniešus ieinteresēja uzdevums ar inženieru „piesitienu” – katrai komandai bija jāuzceļ pēc iespējas augstākā piramīda bez roku palīdzības, izmantojot rotaļu klucīšus.

Maltas jaunieši bija ļoti aktīvi, atsaucīgi un entuziasma pilni — atzīst A. Bīriņa: „Tik tiešām jaunieši bija ieinteresēti un atvērti, bieži viņi varēja sasmīdināt ar savām asprātībām un iztēli! Ar prieku vēl novadītu šāda veida pasākumu.”

Pasākuma noslēgumā jauniešiem tika uzdāvinātas piemiņas balvas no RA, lai arī turpmāk viņi interesētos par augstskolas notikumiem un aktualitātēm.

Rēzeknes Augstskolas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Lolita Kivleniece-Kuzņecova saka lielu paldies Maltas bērnu un jauniešu centra metodiķei Intai Bulei, kura organizēja šo braucienu un mudināja jaunos maltēniešus iepazīt augstākās izglītības iestādi Latgales sirdī – Rēzeknē.

Ikviens interesents, kurš vēlas apmeklēt RA, var pieteikties ekskursijai pa tālruni 26656553 vai e-pastu: san@ru.lv.

Nāciet ciemos uz Rēzeknes Augstskolu!

Jekaterina Melihova
RA studente

Autores foto

 

Maltas jaunieši Rēzeknes AugstskolāMaltas jaunieši Rēzeknes Augstskolā

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0