Maltas Kultūras nama kolektīvs piedalījās koncertā “PYNU, PYNU SĪTU”

Publicēts 31.07.2020

25. jūlijā Viļānos Latvijas kultūru dienas Latgalē 2020 ietvaros norisinājās tautību skanīga tikšanās – koncerts “PYNU, PYNU SĪTU”. Ar dziesmām un dejām priecēja pašdarbnieki no Ventspils, Rēzeknes, Daugavpils, Jēkabpils, Dagdas u.c. Arī Rēzeknes novads tika pārstāvēts. Maltas KN krievu dziesmu ansamblis “Kalinuška” un vadītāja Olga Gaile stāsta par emocijām un satikšanās prieku ar daudzajiem dalībniekiem: “Katrs kolektīvs pārsteidza ar kaut ko sev raksturīgu. pārsteidza Latgalē dzīvojošo kultūru daudzveidība, tās krāšņums un bagātība. Arī mūsu uzstāšanās nepalika nepanīta gan kolektīvu, gan skatītāju ievērībai.” Tā satiekoties ari veidojas sadarbība, sapratne un cieņa vienam pret otru. Un jo īpašs paldies Viļānu kultūras namam par ielūgumu uz šo skanīgo, vasarīgo pasākumu.

Elīna Prusaka

malta33malta22

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0