Maltas pagastā notiks atklātā olimpiāde jauniešiem

Publicēts 29.07.2014

9. augustā Maltas pagastā tiek organizēta Maltas pagasta atklātā olimpiāde jauniešiem, kuras mērķis ir veicināt jauniešu lietderīga brīvā laika pavadīšanu un popularizēt Maltas un apkārtējo pagastu jauniešu vidū aktīvo atpūtu piedaloties sporta spēlēs, kā arī noskaidrot visolimpiskāko pagastu Rēzeknes novadā.

Atklātajā olimpiādē tiks izmēģināti spēki tādos sporta veidos kā futbols, volejbols, strītbols un florbols. Aicinātas piedalīties Rēzeknes novada pagastu jauniešu komandas, kuru sastāvu veido 6 – 8 dalībnieki vecumā no 18 līdz 25 gadiem (sastāvā vismaz 2 jaunietes).

Komandu pieteikumus jāiesūta uz e-pastu janis.saudins@inbox.lv līdz š.g. 5. augustam. Papildus tam iesniedz pieteikumus rakstiskā formā ar parakstu sacensību dienā, 9. augustā.

Sīkāku informāciju skatīt nolikumā.

 

Jānis Šaudiņš
Biedrības “Maltys zīds”
valdes priekšsēdētājs

 

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0