Maltas pagastā notika atklātā Olimpiāde jauniešiem

18.08.2014

Sports

Atzīmējot olimpisko gadu pasaulē, 9. augustā Maltas pagasta stadionā tika realizēts biedrības „Maltys zīds” iniciatīvu projekts „Maltas pagasta atklātā olimpiāde jauniešiem”, kura mērķis bija veicināt jauniešu lietderīga brīvā laika pavadīšanu un popularizēt Maltas un apkārtējo pagastu jauniešu vidū aktīvo atpūtu. Atklātajā olimpiādē, kuru veidoja tādi komandu sporta veidi kā futbols, volejbols, strītbols un florbola soda metieni, piedalījās 4 komandas, tajā skaitā no Feimaņiem, Silmalas, kā arī divas komandas no Maltas pagasta.
Kaut arī komandu skaits nebija liels, atklātajā olimpiādē virmoja augsts sacensību gars, jo kopīgi tika izlemts, ka visos sporta veidos katrai komandai stāsies pretī atlikušās trīs komandas, kas ļāva izspēlēt trīs spēles katrā sporta veidā un pārbaudīt gan savu, gan arī pretinieku fizisko sagatavotību un komandas garu.
Par atklātās olimpiādes uzvarētājiem kopvērtējumā kļuva Feimaņu pagasta komanda. Otro vietu ieguva Silmalas pagasta komanda, savukārt 3. vietā palika Maltas pagasta otrā komanda.
Olimpiskā trijnieka uzvarētāji balvā saņēma kausus, diplomus, kā arī sulīgas trofejas – arbūzus. Tā kā atklāto olimpiādi veidoja neliels komandu skaits, tad netika apbēdināti arī 4. vietas ieguvēji, jo pateicībā par piedalīšanos arī Maltas pagasta pirmā komanda saņēma arbūzu.
Sacensību gaitā tika noskaidroti ne tikai atklātās olimpiādes uzvarētāji, bet arī labākās komandas katrā sporta veidā, kas arī tika apbalvotas ar diplomiem.
Biedrība „Maltys zīds” pateicas Rēzeknes novada pašvaldībai un Maltas pagasta pārvaldei un tās darbiniekiem par sniegto finansiālo un materiālo atbalstu atklātās olimpiādes jauniešiem organizēšanā.
Veselā miesā vesels gars – vesels gars ir aktīvs cilvēks!
Būsim aktīvi!
Jānis Šaudiņš