Maltas skolēni dodas mācību ekskursijā uz Jelgavu

Publicēts 13.02.2015

Maltas vidusskolas mazākumtautību plūsmā jau vairākus gadus tiek realizēta pamatizglītības profesionāli orientētā virziena programma – mākslas programma. Skolēniem ir dota iespēja attīstīt savas prasmes un iemaņas vizuālajā un lietišķajā mākslā. Viņi šo iespēju izmanto un piedalās novada, reģiona, valsts un starptautiskajos konkursos, kuros gūst labus rezultātus. Par piedalīšanos vienā no tādiem konkursiem bērni saņēma ielūgumu apmeklēt Starptautisko Ledus skulptūru festivālu Jelgavā.

7. februārī tika rīkota mācību ekskursija uz Jelgavu, lai iepazītos ar 30 mākslinieku veidotajām ledus skulptūrām. Braucienā piedalījās 40 aktīvāko skolēnu.

Pozitīvas emocijas radīja ne tikai skaistās, oriģinālās ledus skulptūras, bet arī Jelgavas pils un Sv. Trīsvienības baznīcas zvanu torņa apmeklējums.

Mājās visi atgriezās noguruši, bet gandarīti par redzēto.

 

 

Antoņina Vasiļjeva
vizuālās mākslas skolotāja 

 

Foto – vizuālās mākslas skolotāja Vita Kāpostiņa-Tuče

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0