Maltas vidusskolas 6. klases skolnieks Edvards Štekels – Balvu novada čempions

30.03.2016

Izglītība

Sestdien, 19. martā, Tilžas vidusskolā notika Balvu novada atklātais čempionāts šahā, kurā piedalījās 30 šahisti no Rēzeknes, Tilžas, Balvu un Rēzeknes novada. Šahisti tika sadalīti trijās grupās.

Turnīri notika pēc FIDE noteikumiem un Šveices sistēmas, 7 kārtās, ar apdomas laiku 15 minūtes katram dalībniekam līdz partijas beigām.

Meitenes turnīrā 10 spēlētāju vidū galveno kausu un Balvu novada čempiona titulu ar 7 punktiem septiņās spēlēs izcīnīja Maldra Strupka (I sp.kl., Tilža), 6 punkti un „sudrabs” Rebekai Ločmelei (II sp.kl., Tilža), 5 punkti un 3.vieta Jekaterinai Smirnovai (III sp.kl., Rēzekne), 4.vieta – 4 punkti – Kristīnei Gruznovai  (IV sp.kl., Rēzeknes novada BJSS), 5.-7. vieta – 3 punkti –  māsām  L. Ločmelei, S. Ločmelei (IV sp.kl., visi Tilža) un N. Sorokinai (IV sp.kl., Rēzekne), 8. vieta – 2 punkti –  Žasmīnai Kadirovai  (IV sp.kl., Rēzeknes novada BJSS), 9.-10. vieta – 1 punkti –  S. Lazovskai (IV sp.kl., Rēzekne) un  K. Sīlei (IV sp.kl., Tilža).

Zēnu turnīrā 9 spēlētāju vidū galveno balvu un Balvu novada čempiona titulu ar 6,5 punktiem septiņās spēlēs izcīnīja Edvards Štekels (III sp.kl., Rēzeknes novada BJSS), 6 punkti un „sudrabs” Arturam Melnim (II sp.kl., Tilža), 5,5 punkti un 3.vieta Jānim Gudrikam (III sp.kl., Rēzeknes novada BJSS), 4.vieta – 5 punkti – Igoram Ivanovam  (IV sp.kl., Rēzeknes novada BJSS), 5.-6. vieta – 4 punkti –  L. Lazovskim (IV sp.kl., Rēzekne) un Kirilam Bogdanovam  (III sp.kl., Rēzeknes novada BJSS), 7.vieta – 3 punkti – Jānim Ontužānam  (IV sp.kl., Rēzeknes novada BJSS), 8.-9. vieta – 1 punkti –  Iļjam Frolenkovam (IV sp.kl., Rēzeknes novada BJSS) un  D. Višņakovam (III sp.kl., Tilža).

Vīriešu turnīrā 11 spēlētāju vidū galveno balvu Balvu novada čempiona titulu ar 6,5 punktiem septiņās spēlēs izcīnīja Genādijs Karzinins (m/k, Rēzeknes novads), 6 punkti un „sudrabs” K. Circenim (I sp.kl., Balvi), 5 punkti un 3.vieta D. Viļumam (I sp.kl., Rēzeknes novads), 4.-5.vieta – 4 punkti – A. Jasinskim (I sp.kl., Rēzeknes novads), 6.-8. vieta ar 3,5 punktiem -  H. Voits, A. Springis, U. Pozdņaks (I sp.kl., visi Balvi), 9. vieta – J. Pujats (I sp.kl., Tilža), 10. vieta – I. Stikins (I sp.kl., Tilža), 11. vieta – N. Stahovskis (I sp.kl., Tilža).

Visi uzvarētāji apbalvoti ar kausiem, 4.-6. vietas - ar medaļām.

Īpašs paldies Maltas pagasta pārvaldei par iespēju izmantot pagasta autobusu braukšanai uz turnīru!