Mārtiņš Komps no Jaunstrūžānu pamatskolas plūc laurus erudīcijas spēlē skolēniem „Gudrs, vēl gudrāks”!

Publicēts 12.12.2016

7.decembrī Rīgā notika 4. sezonas 9. klašu grupas pusfināla spēles ieraksts, kurā piedalījās arī Jaunstrūžānu pamatskolas audzēknis Mārtiņš Komps. Savā grupā, sacenšoties ar vienpadsmit pretiniekiem, Mārtiņš bija labākais. Rezultātā 1. vieta un „ceļazīme” uz lielo finālu, kas notiks 2017. gada maijā.

Pieteikuma anketu spēlei Mārtiņš sūtīja vairākas reizes, un beidzot kā viena no daudzām tika izvēlēta arī viņa kandidatūra.

Mārtiņš ir bijis zinātkārs, aktīvs, ar daudzpusīgām interesēm un zināšanām jau no pirmās klasītes. Gadu gaitā aizvien papildinājis un pilnveidojis savu zināšanu pūru. Puisim ir ļoti labas sekmes mācībās, padodas gan vēsture, gan latviešu valoda, gan matemātika. Pavisam nesen, valsts svētku priekšvakarā, Mārtiņš ar savas skolas komandu piedalījās ikgadējā Rēzeknes novada konkursā pamatskolām „Mana Latvija”, kur arī tika izcīnīta 1. vieta. Skolā Mārtiņš aktīvi darbojas žurnālistikas pulciņā un cer, ka nākotnē, visticamāk, izvēlēsies apgūt tieši žurnālista profesiju. Vēl viņu ir ieinteresējusi ģitāras spēle. Divas reizes nedēļā Mārtiņš apmeklē ģitārspēles nodarbības Strūžānu kultūras centrā.

Ieraksta dienā uz Rīgu devās visa Jaunstrūžānu pamatskolas 9. klase un audzinātāja Līga Augstkalne, lai atbalstītu un līdzi justu savam klasesbiedram.

13. decembrī Jaunstrūžānu pamatskolā ieradīsies raidījuma „Gudrs, vēl gudrāks” filmēšanas grupa, lai intervētu Mārtiņa klases un skolas biedrus, skolotājus, piedalītos mācību stundās, ārpusklases pulciņu nodarbībās.

7. decembra spēles ieraksts Latvijas televīzijā tiks translēts 2017. gada janvārī, tāpēc neaizmirsīsim sekot televīzijas programmai.

Novēlēsim Mārtiņam izturību un panākumus! Lai veicas!

Leokādija Razgale

Līgas Augstkalnes foto

DSC_1093DSC_1138 DSC_1142 DSC_1164 DSC_1183 DSC_1210 DSC_1085

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0