„Mazā biznesa diena” ar gardumiem un citiem labumiem veikaliņā „Zaļais”

Publicēts 13.11.2017

Jau piecus gadus pēc kārtas novembra trešajā sestdienā Latvijā tiek rīkota „Mazā biznesa diena”. Tā ir iniciatīva, kurā iesaistījušies vairāk kā 5000 uzņēmumu, apliecinot, ka Latvija ir mazā biznesa lielvalsts, ka te ir daudz uzņēmīgu, radošu un drosmīgu cilvēku, kas vēlas bagātināt savu dzīves telpu. Šogad šai dienai ir zīmīgs datums – 18. novembris, kad visi kopā svinam Latvijas Republikas 99. gadskārtu.

Bet svētkos, kā jau svētkos – vienmēr gribas īpašāk, mīļāk, skaistāk, vairāk…vairāk brīva laika, vairāk labu vārdu dzirdēt un pašiem teikt, vairāk smaidu, vairāk savstarpējas saprašanās un kopības sajūtas. Tāpēc šogad „Mazās biznesa dienas” pienesums valsts svētkos iepriecinās rēzekniešus ar patīkamiem pārsteigumiem veikalā „Zaļais”, kur savus darinājumus piedāvās vietējie ražotāji. Būs iespēja degustēt un iegādāties zemnieku saimniecības „Mētras” gaļas produkciju, SIA „Vlakon” zivju produkciju, konditorejas izstrādājumus un maizi (maizi turpmāk arī ikdienā būs iespējams iegādāties veikalā „Zaļais”). Ar pirtslietām, tējām un dzintaraini zeltainām sukādēm iepriecinās zemnieku saimniecība „Dzeneiši”. Tējas, krāsainās augļu un dārzeņu sukādes ar atsvaidzinošo piparmētru piedevu, kā arī garšaugu maisījumus un ziemas krājumu burciņas sagādās darbīgā „Saulgrieža” saimniece Valentīna Svarinska. Sātīgas siera standziņas un omulīgus siera rituļus nodrošinās „Ceļteku” saimniece Diāna Andrejeva. Savukārt atraktīvas un labas lietas lieliem un maziem sarūpēs uzņēmums SIA „creative S”. Protams, būs arī citi vietējo mājražotāju un amatnieku piedāvājumi.

Aicinām visus, baudot valsts svētku gaisotni, šī gada 18. novembrī iegriezties veikaliņā „Zaļais” (Atbrīvošanas alejā 95C, pretī Latgales kultūrvēstures muzejam) un ar labu vārdu, pirkumu vai pasūtījumu atbalstīt mūsu darbīgos uzņēmējus šajā īpašajā dienā.

Daina Butlere,
nodibinājuma „LEARN” vecākā konsultante

mazais_bizness

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0